Osuszacze Białystok

Wynajem osuszaczy stanowi rozsądne rozwiązanie, jeżeli nie planujecie Państwo zakupu własnego urządzenia, a w domu lub mieszkaniu potrzebne jest zmniejszenie poziomu wilgoci. Praca z nowoczesnymi urządzeniami, dostępnymi w ofercie naszej firmy e-osuszacze, pozwoli bezpiecznie i efektywnie usunąć nadmiar wilgoci, dom będzie bardziej bezpieczny dla wszystkich mieszkańców.

Osuszacz adsorpcyjny czy kondensacyjny – wynajem na miarę oczekiwań


Wszelkie działania związane z osuszaniem ścian należy rozpocząć od faktycznego zmniejszenia poziomu wilgoci w otoczeniu. Gdy temperatura jest dodatnia, wystarczy samo osuszanie budynku (jego wnętrza), bez dodatkowego ogrzewania. Za sprawą osuszaczy na wynajem, można szybko i skutecznie przyciągnąć do urządzenia wilgotne powietrze, tam ulegnie ono skropleniu, lecz nie wydostanie się na zewnątrz.

wynajem osuszaczy Warszawa, Białystok

 

Spośród wielu rodzajów urządzeń warto wybierać takie, które są dostosowane do konkretnych potrzeb, dlatego proponujemy Państwu wynajem osuszaczy:

 • kondensacyjnych – wilgotne powietrze wessane przez osuszacz trafia do filtra, a następnie do parownika i tam ulega procesom schłodzenia do wytrącenia pary wodnej. Następnie:

  • para gromadzona jest w specjalnym zbiorniku wewnątrz urządzania,
  • powietrze zostaje ogrzane przez osuszacz do temperatury zbliżonej temperaturze otoczenia,
  • wydmuchane powietrze jest całkowicie pozbawione wilgoci,

 • absorpcyjnych – początek osuszania przebiega tak jak w osuszaczach kondensacyjnych do momentu spotkania powietrza z filtrem. Stamtąd powietrze trafia na specjalny granulat, pochłaniający wilgoć, a po tym etapie:

  • wilgoć zostaje odessana z granulatu za pomocą elektroniki osuszacza,
  • suche powietrze zostaje uwolnione z urządzenia,
  • powietrze to ma wyższą temperaturę niż pierwotnie, więc sprzyja osuszaniu ścian,

 • przemysłowych – działających na zasadzie kondensacyjnej, lecz znacznie większych i bardziej wydajnych od powyższych osuszaczy. Mogą pracować w skrajnych temperaturach, na przykład 4-40oC, i mają zastosowanie między innymi we wnętrzach:

  • przestronnych magazynów,
  • hal przemysłowych,
  • centrów sportowych.

Przy sprzyjającej pogodzie i dodatniej temperaturze na zewnątrz, wynajem osuszaczy pozwoli osuszyć dom w stanie surowym lub piwnicę po podtopieniach, natomiast gdy temperatura na zewnątrz utrzymuje się poniżej zera, należy dodatkowo użyć nagrzewnice, która zapobiegnie zamarznięciu osuszacza.

Nowoczesne osuszacze do Państwa dyspozycji


Bez względu na to, czy potrzebne jest osuszenie murów lub fundamentów budynku, czy domu albo mieszkania po zalaniu, za pomocą osuszaczy z wypożyczalni znacznie sprawniej przebiegną prace usuwania nadmiaru wilgoci. Zapewniamy wysoką jakość urządzeń oraz ich sprawność i optymalną wydajność, dlatego warto wybrać tę formę osuszania zamiast alternatywnych metod, takich jak stosowanie domowych dmuchaw czy klimatyzatorów.

Oferujemy Państwu wynajem osuszaczy długoterminowy lub krótkoterminowy, w zależności od indywidualnych potrzeb. Mogą to być również wypożyczenia cykliczne, połączone z wynajmem nagrzewnic czy kurtyn powietrznych lub usługą odgrzybiania ścian. Bazując na doświadczeniu w branży doradzamy korzystne rozwiązania, które pozwolą skrócić czas prac do minimum i korzystać z pomieszczeń tak, jak powinno to mieć miejsce na co dzień.

Wypożyczalnia osuszaczy – korzystne warunki


Budynki w stanie surowym wymagające osuszenia oraz anomalie pogodowe, stanowią jedne z najczęstszych powodów wynajmu osuszaczy z naszej firmy. Solidne osuszanie w Białymstoku wykonane z użyciem profesjonalnych urządzeń to rozwiązanie, z którego możecie Państwo skorzystać na własnej posesji. Zachęcamy do kontaktu z nami, przedstawimy Państwu korzystną propozycję współpracy.