Białostockie wypożyczalnie osuszaczy oferują swoim Klientom najróżniejsze koszty. Niektóre z tego typu firm umożliwiają wynajęcie sprzętu w cenie rzędu 15 zł za dobę, podczas gdy inne za taką samą usługę oczekują sum nawet 4 razy większych.

Sprzęt sprzętowi nierówny

Co bardzo ważne, poszczególne modele osuszaczy mogą znacznie różnić się od siebie swoimi właściwościami. Najważniejszym parametrem tego typu urządzeń jest wydajność określana z reguły w litrach na dobę (l/24h). Oprócz tego osuszacze różnią się od siebie przepustowością powietrza, co również ma ogromny wpływ na ilość i wartość pracy wykonywanej przez sprzęt w danym czasie. Jednym z najważniejszych parametrów jest także sugerowana przestrzeń pracy, która pozwala określić ile urządzeń należy zastosować w konkretnym pomieszczeniu.
Za wysokimi cenami wielu białostockich wypożyczalni osuszaczy z reguły stoi więc ponadprzeciętna jakość wynajmowanych sprzętów. Jeśli planujesz usunąć wilgoć z poważnie zalanego budynku, prawdopodobnie będziesz musiał skorzystać z lepszych urządzeń, a co za tym idzie, zapłacić więcej.

Dodatkowe usługi oraz kruczki prawne

Wiele białostockich wypożyczalni osuszaczy sprawnie manipuluje kwotami podawanymi w swoich ofertach, tak by przyciągnąć Klienta niską ceną. Jak tego typu postępowanie wygląda w praktyce?
Dla przykładu, niejednokrotnie zdarza się, że cena wynajmu osuszaczy nie zawiera w sobie kosztów transportu. Nic się nie dzieje, dopóki Klient zamawia dwa lub trzy urządzenia, jako że taki towar można bez problemu przewieść w każdym bagażniku samochodowym. Niestety, w większości przypadków konieczne jest skorzystanie z transportu wypożyczalni, a to potrafi wygenerować dodatkowe koszty rzędu kilkuset złotych.

Ponadto ceny podawane w ofertach bardzo często kierowane są do firm. Przeciętny Kowalski z reguły traci na tym, nieświadomy faktu, iż na ostatecznym rachunku kwota okaże się wyższa, niż wynikałoby to ze wstępnych kalkulacji.

Jak znaleźć tanią wypożyczalnię osuszaczy na terenie Białegostoku?

Choć sama w sobie przystępna cena usług nie jest dobrym wyznacznikiem jakości firmy, bez wątpienia warto znaleźć wypożyczalnię, która nie wyzyskuje swoich Klientów. Aby Ci się to udało, szukaj głównie za pośrednictwem Internetu. To właśnie w sieci zazwyczaj reklamują się największe firmy i to one z reguły oferują najlepsze ceny. Posługuj się serwisami takimi jak:

  •  wyszukiwarka Google,
  •  olx.pl,
  •  allegro.pl,
  •  gumtree.pl,
  •  anonse.com.

Niestety na rynku nie ma porównywarek internetowych, które pomogłaby Ci wybrać najtańszą wypożyczalnię osuszaczy na terenie Białegostoku, jednak z pewnością uda Ci się dokonać tego samodzielnie. Nie zapomnij też zapoznać się z opiniami Twoich znajomych, które w rzeczywistości mogą dostarczyć Ci najwięcej praktycznych informacji.
Jeśli planujesz przeprowadzić osuszanie murów w zalanym lub zawilgotniałym budynku, z pewnością będziesz potrzebował specjalistycznego sprzętu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z pomocy naszej firmy. Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią osuszaczy świadczącą swoje usługi na terenie Białegostoku. Oferujemy sprzęt wysokiej klasy, przystępne ceny oraz fachowe doradztwo.